فراخوان دریافت اثرهای هنری

فراخوان دریافت اثرهای هنری
نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی
پاسداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای
دانشگاه جامع علمی کاربردی

به کوشش اداره کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و با همکاری بنیاد فردوسی، نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی پاسداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش ادبی هنری به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در تاریخ ٢٣ تا ٢۶ تیرماه ۱٣٩٧ در شهر اردبیل برگزار خواهد شد.
هنرمندانی که از دانشجویان، مدرسان، استادان و دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند، می‌توانند تصویر اثرهای هنری و تصویر کارت دانشجویی یا گواهی تدریس یا مدرک تحصیلی مرتبط با دانشگاه جامع علمی کاربردی به همراه نام کامل، شماره تماس و نام شهر خود را تا تاریخ ۱۶ تیرماه ۱٣٩٧ از طریق پیام رسان آی گپ و سروش به شماره ۰٩٩۰٢٧۴۰٨٣۵ بفرستند.
رشته‌های هنری این جشنواره با موضوع ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای و آموزه‌های اخلاقی شاهنامه فردوسی عبارت اند از:
شعر، متن ادبی و دلنوشته
تندیس‌سازی و مجسمه‌سازی
حجم‌سازی و عروسک‌سازی
نگارگری، نقاشی، خوشنویسی و نقاشی‌خط
عکس، فیلم و پویانمایی (انیمیشن)
نوشت‌افزار، نرم‌افزار و بازی‌های کامپیوتری

هنرمندانی که اثرهای هنری‌شان از سوی داوران برگزیده می‌شوند باید پس از اعلام نتیجه‌های داوری تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۷ اصل اثرهای خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان حافظ و استاد نجات اللهی، اداره‌کل تربیت‌بدنی سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی بفرستند.

شایان ذکر است، نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی پاسداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو بخش ورزشی و ادبی هنری از ٢٣ تا ٢۶ تیرماه ۱٣٩٧ به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل به کوشش اداره کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با همکاری اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، هیات کشتی استان اردبیل، هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان اردبیل و بنیاد فردوسی برگزار خواهد شد.

اداره کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی

http://sport.uast.ac.ir/fa
@sport_uast
https://t.me/joinchat/AAAAAEJpjUqGVuClyP6LiQ

ادامه خبر

اطلاعیه حضوردانشجویان،اساتید،کارکنان در راهپیمایی روزجهانی قدس

 دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قیام شجاعانه و مظلومانه آنان ،وظیفه اسلامی همه ماست.
مقام معظم رهبري"مدظله العالی"
حماسه‌ي روز قدس يادآور فرياد رعدآساي امام راحل «ره» است که همچون صاعقه بر سر سفاکان صهيونيست فرود آمده و پژواک آن در جهان به ويژه درکشورهاي اسلامي طنين افکن گردیده و مسير مبارزه‌ي بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخته است.
مردمي که بيش از نيم قرن در مصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان از شرف و کرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري و حفاظت می کنند.
روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ي مستکبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريکاي جنايتکار است .
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز ، در آستانه روز جهانی قدس یکبار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی یکایک دانشجویان،اساتید،دانشگاهیان و آحاد مختلف مردم عزیز و فهیم سرباز، را به حضور گسترده در راهپیمایی عظیم این یوم‌الله بزرگ فرا می‌خواند.
جمعه18خردادماه97
رأس ساعت8:30صبح
                                                                                       روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز

ادامه خبر

پیام تسلیت ریاست محترم دانشگاه بمناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین15خرداد

 متن پیام تسلیت ریاست محترم دانشگاه بمناسبت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین15خرداد:
چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته، از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است. بی شک نام این روز گره خورده است با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه ، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی برای همیشه جاودانه ساخت.
اینجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به جامعه دانشگاهی تسلیت و تعزیت عرض نموده و ان شاالله با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله)، در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی، بیش از پیش تلاش کنیم.

ادامه خبر

سومین دوره جشن دانش آموختگی جمعی از دانشجویان ورودی951،روزدوشنبه مورخ24/2/97 باحضور پرشور دانشجویان،اساتید،مدیران،مسئولان وخانواده های محترم دانشجویان برگزارگردید

                     برگزاری سومین دوره جشن دانش آموختگی جمعی از دانشجویان ورودی951،دانشگاه علمی کاربردی شهردای سرباز-دوشنبه24اردیبهشت ماه

ادامه خبر

پیام ریاست محترم مرکزبه مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) و فرا رسیدن روز معلم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز طی پیامی میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) و فرا رسیدن روز معلم و استاد را به فعالان عرصه تعلیم و تعلم تبریک گفت:

                                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

«در میان صدقه هایی که مردم می دهند، هیچ صدقه ای ارزنده تر از یاد دادن علم و دانش نیست.» پیامبر اکرم(ص)

به راستی ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی و تعظیم در مقابل عظمت، شکوه و گرانمایگی این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است .

فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و آغاز هفته معلم، یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکوه و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند .

اینجانب ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد سراسر نور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج)به نوبه خود فرارسیدن هفته معلم را خدمت همه معلمان و استادان فرهیخته و فرهنگ آفرین کشور به خصوص اساتید محترم دانشگاه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون عزیزان ،را ازخداوند متعال خواستارم .

                                                                                                             با آرزوی توفیقات الهی
                                                                                                                عصام ناصری نژاد
                                                                                                         ریس مرکز آموزش عالی علمی
                                                                                                             کاربردی شهرداری سرباز

ادامه خبر