پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

                                                                                                               بسم‌الله الرحمن الرحیم
 ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوا برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.
عید سعید فطر، تحفه خداوند رحمان به مؤمنانی است که با روزه داری به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.
اینجانب، باآرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پرسنل، اساتید محترم،دانشجویان گرامی و همه مسلمین، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.
                                                                                                                                              والعاقبه للمتقین
                                                                                                                                              عصام ناصری نژاد
                                                                                                                      ریس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری سرباز

ادامه خبر

چهل و ششمین جلسه شورای فرهنگی

 چهل و ششمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه روز شنبه مورخ97/3/12،با حضور ریاست محترم دانشگاه برگزار و پیرامون امورات حوزه فرهنگی بحث و تبادل نظر شد،همچنین در این جلسه عملکرد و اقدامات انجام شده توسط کانون ها و انجمن های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت و شورای مذکور چهار مصوبه را گذراندند.

ادامه خبر