اطلاعیه حضوردانشجویان،اساتید،کارکنان در راهپیمایی روزجهانی قدس

 دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قیام شجاعانه و مظلومانه آنان ،وظیفه اسلامی همه ماست.
مقام معظم رهبري"مدظله العالی"
حماسه‌ي روز قدس يادآور فرياد رعدآساي امام راحل «ره» است که همچون صاعقه بر سر سفاکان صهيونيست فرود آمده و پژواک آن در جهان به ويژه درکشورهاي اسلامي طنين افکن گردیده و مسير مبارزه‌ي بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخته است.
مردمي که بيش از نيم قرن در مصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان از شرف و کرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري و حفاظت می کنند.
روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ي مستکبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريکاي جنايتکار است .
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز ، در آستانه روز جهانی قدس یکبار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی یکایک دانشجویان،اساتید،دانشگاهیان و آحاد مختلف مردم عزیز و فهیم سرباز، را به حضور گسترده در راهپیمایی عظیم این یوم‌الله بزرگ فرا می‌خواند.
جمعه18خردادماه97
رأس ساعت8:30صبح
                                                                                       روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز

ارسال نظر

ارسال نظر

reload, if the code cannot be seen