اطلاعیه مالی

به اطلاع دانشجویان گرامی952 می رساند، طبق اعلامیه ستاد واحداستانی حداکثر تا تاریخ 25/4/96 مهلت دارند تمامی شهریه خود رابه طورکامل  پرداخت وتسویه نماینددرصورت عدم تسویه مسئولیت وعواقب ناشی از آن بر عهده شخص دانشجو می باشدکه منجر به انسدادسامانه سجادخواهدشد.

توجه داشته باشید پرداخت شهریه 85%فقط ازطریق فیش بانکی ودستگاه کارتخوان دانشگاه وبامراجعه حضوری دانشجو درمحل مرکزقابل پرداخت می باشد0

همچنین قابل ذکر می باشد که جهت پرداخت شهریه 15% خود کافیست ابتدا به سامانه سجاد>>منوی شهریه>>شهریه15% درصد مراجعه کرده نسبت به پرداخت آنلاین و الکترونیکی آن اقدام نمایید.

تاریخ فوق الذکر به هیچ عنوان قابل تمدید نبوده و عواقب عدم تسویه حساب وحذف انتخاب واحددانشجوازسامانه سجاد بر عهده دانشجو می باشدومرکزهیچگونه مسئولیتی درقبال آن ندارد.

آخرین مهلت پرداخت شهریه 25/4/96 می باشد.

ادامه خبر

تشکیل جلسه اعضای بسیج دانشجویی وامورفرهنگی باریاست محترم مرکز

 

تشکیل جلسه اعضای بسیج دانشجویی وامورفرهنگی باریاست محترم مرکزبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز اعضای شورای پایگاه بسیج دانشجویی با ریاست محترم دانشگاه دیدار نمودند:

در این جلسه که مورخ96/4/19با حضور ریاست محترم دانشگاه،مسئول دفتر حراست ،مسئول امور فرهنگی و مسئول بسیج دانشجویی برگزار گردید جناب آقای ناصری نژاد با بیان اینکه بسیج الگو و نمونه بارز فرهنگ ایثار و خدمت خالصانه است گفتند رفتار و کردار یک بسیجی در بسط و توسعه فرهنگ بسیج خصوصا در دانشگاهها از جمله مواردی است که در جذب حداکثری دانشجویان به این کانون تاثیر دارد،ایشان در ادامه ضمن تشکر از فعالیت های بسیج دانشجویی،حمایت خویش را از برنامه های پایگاه از جمله برگزاری دوره های مختلف آموزشی و جهادی اعلام و تاکید نمودند بسیجیان دانشگاه،می بایست با برنامه ریزی اصولی در فعالیت های علمی،پژوهشی و فرهنگی حضور موثر داشته باشند.
همچنین در این جلسه مسئول محترم بسیج دانشجویی،آمادگی کامل خود و بسیجیان را جهت انجام فعالیت های مربوطه اعلام نمودند. و اعضای شورای بسیج دانشجویی نیز به بیان دیدگاهها و راهکارهای مهم در حوزه فعالیتی بسیج دانشجویی پرداختند.

www.sarbazuast.ir

ادامه خبر

فضاسازی مرکز به مناسبت 14تیرماه روزقلم وشهرداری ودهیاری

فضاسازی مرکز به مناسبت 14تیرماه روزقلم وشهرداری ودهیاریفضاسازی مرکز به مناسبت 14تیرماه روزقلم وشهرداری ودهیاری

 

فضاسازی مرکز به مناسبت 14تیرماه روزقلم وشهرداری ودهیاری ن و القلم و ما یسطرون

قلم،زبان عقل و معرفت و احساس انسان ها و بیان کننده اندیشه وشخصیت صاحب آن است‌.
قلم،زبان دوم انسان هاست.
هویت،چیستی و قلمرو قلم بسیار گسترده تر از آن است که در بیان بگنجد.(روز قلم در تقویم رسمی ایران اسلامی روز چهاردهم تيرماه می باشد.این روز در سال 1381پس از پیشنهاد انجمن قلم و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به ثبت رسید.)

این روز میمون را محضر اساتید و دانشجویان و همه نیک اندیشان و فرهیختگان و صاحبان بینش و دانش،تبریک و تهنیت عرض مینماییم.

ادامه خبر

تفاهم نامه تفویض اختیار فی مابین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی وزارت کشورومرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز

تفاهم نامه تفویض اختیار فی مابین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی وزارت کشورومرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری سربازبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز،تفاهم نامه تفویض اختیار فی مابین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی وزارت کشور و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری سرباز مورخ96/4/11با حضور ریاست محترم موسسه جناب آقای دکتر مردانی،معاونت اداری و مالی و پشتیبانی و ریاست محترم مرکز،جناب آقای ناصری نژاد به تصویب رسید.
در حاشیه نشست مذکور جناب آقای ناصری نژاد با معاونین و مدیران موسسه آموزش عالی علمی کاربردی، آقایان دکتر خاکی معاونت اداری و پشتیبانی،دکتر علمشاهی معاونت فرهنگی دانشجویی،دکتر علیپوریان معاونت آموزشی،مهندس رحمانی مدیرکل و مشاور حوزه ریاست دیدار و ضمن ارائه گزارش،مرتبط با هر حوزه مطالباتی را مطرح و به برشمردن موانع و چالش ها پرداختند.

www.sarbazuast.ir

ادامه خبر