بازدید ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان از مرکز علمی کاربردی شهرداری سرباز

بازدید ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان از مرکز علمی کاربردی شهرداری سربازمورخ95/7/29جناب اقای دکتر سالارزهی ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان سیستان و بلوچستان و حجت الاسلام والمسلمین سجادی از دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و جمعی از کارشناسان واحد استانی،از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز بازدید بعمل آوردند،در این بازدید ریاست محترم مرکز ضمن ارائه گزارشی خواستار ارتقای مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز خصوصا در زمینه افزایش رشته ها و مقاطع شدند.

ادامه خبر

مدارك لازم براي ثبت‌نام حضوری و تشکیل پرونده

مدارك لازم براي ثبت‌نام حضوری و تشکیل پروندهكليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در يكي از روز‌هاي چهارشنبه مورخ 14/7/95 و يا پنج‌‌شنبه مورخ 95/7/15 و يا شنبه مورخ 95/7/17 با در دست داشتن مدارك مندرج در ذیل به دانشگاه مراجعه نمایند.

 

  • 1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
  • 2- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • 3- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
  • 4- اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
  • 5- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
  • 6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
  • 7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
  • 8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات3و4 دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد (براي برادران).
ادامه خبر

نتایج ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای مهرماه 1395 اعلام گردید

نتایج ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای مهرماه 1395 اعلام گردیدبا حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله اعلام می گردد نتایج ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای مهرماه 1395 اعلام گردید.

 

جهت مشاهده نتیجه ثبت نام خود کلیک نمایید

 

كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در يكي از روز‌هاي چهارشنبه مورخ 14/7/95 و يا پنج‌‌شنبه مورخ 95/7/15 و يا شنبه مورخ 95/7/17 با در دست داشتن مداركی که متعاقبا اعلام میگردد به دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز مراجعه نمايند.

ادامه خبر

رونمایی از اپلیکیشن اندروید و نسخه جدید درگاه پرداخت الکترونیکی شهریه

رونمایی از اپلیکیشن اندروید و نسخه جدید درگاه پرداخت الکترونیکی شهریهمورخ 95/7/6طی مراسمی با حضور اساتید ،پرسنل و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سربازاز اپلیکیشن اندروید و سامانه جدید پرداخت الکترونیکی شهریه مرکز رونمایی شد این اقدام که گامی موثر در تسهیل امر ارتباط و آشنایی دانشجویان و بستر پرداخت شهریه دانشجویان و همچنین هدیه ای به دانشجویان محترم بمناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید می باشد آقای ناصری نژاد سرپرست مرکز ، از هوشمند بودن این درگاه گفتندهمچنین نرم افزار اندروید مرکز که بستر مناسبی است برای دسترسی سریع دانشجویان و داوطلبان بوده که خدماتی چون :دسترسی به برنامه های کلاسی ، اخبار و اطلاعیه ، امور مدسان ،ارتباط مستقیم با مرکز می باشد ..

رونمایی از اپلیکیشن اندروید و نسخه جدید درگاه پرداخت الکترونیکی شهریه

 

 

ادامه خبر

پیام تبریک،ریاست محترم دانشگاه بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:

پیام تبریک،ریاست محترم دانشگاه بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:بسمه تعالی
 ضمن تبریک هفته دفاع مقدس،یادآور هشت سال ایثار و فداکاری و خدایی شدن،فرا رسيدن سال تحصيلي جديد را خدمت همه اساتيد،دانشجويان پرتلاش  و كاركنان دانشگاه تبريك مي گويم.امید است در سال تحصیلی پیش رو دانشجویان با تلاشی دوچندان و همتی والاتر از قبل ،با انگيزه‌های قوی و محکم دانش طلبی، جويای کسب علم و بالا بردن توان بينشی و مهارت افزایی خود؛ هم در جهت افزايش حجم اطلاعات علمی و هم در بهينه‌سازی اطلاعات و عمق بخشيدن به آن گام بردارند و بعنوان نیروهای قدرتمند کشور در همه زمینه‌ها برای آینده کشور مثمر الثمر باشند برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را  خواهانم. 

 


والعاقبه للمتقین

ناصری نژاد
رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز

ادامه خبر