دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی

دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردیدوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو سطح دانشجویان (شفاهی. کتبی. ادبی. فناوری. هنری و پژوهشی) و کارکنان و مدرسان (کتبی و پژوهشی) برگزار می شود. مهلت ثبت نام تا 10 اردیبهشت و مهلت ارسال آثار تا 30 اردیبهشت ماه می باشد. جهت ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://info.uast.ac.ir/ghoran مراجعه نمایید.

ادامه خبر

تکمیل مشخصات مدرسی

تکمیل مشخصات مدرسیبه اطلاع مدرسان محترم می رساند آخرین مهلت تکمیل مشخصات در سامانه سجاد مورخ 95/1/18 می باشد،بدیهی است پیرو بخشنامه 94/63008م دانشگاه جامع پس از این تاریخ کد مدرسی کلیه مدرسانی که نسبت به این امر اقدام نکرده اند بصورت کامل غیر فعال خواهد شد و تحت هیچ شرایطی مجددا فعال نمی گردد.

ادامه خبر

پیام تبریک سرپرست مرکز بمناسبت سال جدید

پیام تبریک سرپرست مرکز بمناسبت سال جدیدپیام تبریک سرپرست مرکز بمناسبت سال جدید

 

باسمه تعالی

    یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال    بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.
 
    خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری گردیده، است ،بهترین تقدیرات الهی با تلاش و کوشش مضاعف برای شما دانشجویان عزیز رقم بخورد
  

    امید است با  استعانت از ذات لایزال الهی و با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیه الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سر بلند باشید.عصام ناصری نژاد

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز

ادامه خبر