حضور دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماه

حضور دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماه دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز با حضور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه 1394 انزجار خود را از استکبار جهانی و مستکبرین اعلام و بار دیگر با آرمان های جاویدان حضرت امام (ره) و شهدای همیشه جاوید انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.
 
 
 
 
 

حضور دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماهحضور دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماهحضور دانشجویان، پرسنل و اساتید محترم دانشگاه در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماه


ادامه خبر

برنامه های کلاسی نیمسال دوم 95-94

برنامه های کلاسی نیمسال دوم 95-94 برنامه های کلاسی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 برای کلیه ورودی ها بارگزاری گردید،جهت دریافت برنامه کلاسی رشته خود هم اکنون اقدام نمایید.

شروع کلاس ها 18 ام بهمن ماه می باشد.
 
 
 
ادامه خبر

گرامیداشت دهه مبارک فجر

دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن جانفشانی‌های مردم آزاده‌ای است که در برابر استبدادی دیرپا، وابسته به بیگانه و عدالت ‌ستیز یکپارچه به پاخاستند ودر چنین روزهایی فرشی از صداقت به پهنای ایران زمین گستردند و حضور امام عشق را در فضای این آب و خاک محقق ساختند و انقلاب بزرگ و تاریخ‌ ساز خود را به پیروزی رساندند.
دهه فجر بر تمامی دانشجویان گرامی،پرسنل و اساتید محترم دانشگاه و هموطنان عزیزمان گرامی باد

ادامه خبر

اطلاعیه فوری و مهم انتخاب واحد نیمسال دوم 95-94

مهلت انتخاب واحد ورودی های 941 یازدهم و دوازدهم بهمن ماه 94 می باشد.
 
 
دانشجویان ورودی 931 که تا کنون انتخاب واحد نکرده اند، سریعا شهریه علی الحساب خود را از طریق درگاه آنلاین پرداخت و همراه با کد پیگیری پرداخت به آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.

 
 
مهم و فوری - حتما بصورت دقیق و کامل مطالعه گردد
 
**توجه : درس حقوق اجتماعي و سياسي در اسلام طبق قوانين آموزشي جايگزين درس انديشه اسلامي مي باشد و تمامي رشته ها و ورودي ها آن را بايد اخذ نمايند.

آموزش پرداخت آنلاین شهریه افزوده شد
در قسمت پست الکترونیک صفحه اطلاعات درگاه پرداخت آنلاین،چنانچه ایمیل ندارید آدرس pay@sarbazuast.ir را وارد نمایید
 
 
انتخاب واحد توسط شخص دانشجو صورت می پذیرد و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انتخاب واحد دانشجو و یا تاخیر در انتخاب واحد نداشته و دانشجو شخصا باید انتخاب واحد را انجام دهد
 
 
اطلاعیه فوری و مهم انتخاب واحد نیمسال دوم 95-94
انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 طبق جدول زمانبندی که تصویر آنرا در پایین مشاهده می نمایید صورت می گیرد و قابل تمدید/تغییر نمی باشد،لذا تمامی دانشجویان موظف می باشند در تاریخ تعیین شده و پس از پرداخت شهریه ثابت با ورود به سامانه آموزشی سجاد طبق سیلابس درسی رشته خود نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
 
آموزش پرداخت آنلاین شهریه
 
 
 
دانشجویان قبل از شروع انتخاب واحد می بایست شهریه علی الحساب خود را پرداخت نمایند: جهت پرداخت شهریه علی الحساب: به سامانه پرداخت آنلاین شهریه رجوع کرده(جهت ورود کلیک کنید) و پس از مطالعه اطلاعیه های موجود در سامانه پرداخت- رشته و سال ورودی خود بصورت دقیق انتخاب نمایند.
سپس در صفحه باز شده جدید نام-نام خانوادگی-ایمیل و شماره موبایل خود را بصورت دقیق وارد نمایید(اطلاعات پرداخت به موبایل و ایمیل شما ارسال می گردد)چنانچه ایمیل ندارید ایمیل pay@sarbazuast.ir را کپی و وارد نمایید.
پس از تکمیل دقیق اطلاعات دکمه ی ورود به مرحله پرداخت هزینه را کلیک کنید.پس از کلیک به درگاه بانک منتقل خواهید شد که باید شماره کارت-رمز دوم-cvv2- و تاریخ انقضای کارت خود را واریز و سپس بروی گزینه ی پرداخت کلیک نمایید و پس از آن تایید پرداخت و نهایتا کد پیگیری را یادداشت و رسید را در صورت امکان پرینت کنید و نزد خود نگاه دارید.
 

*پرداخت زمانی بصورت موفق انجام گرفته است که کد پیگیری را دریافت نمایید.

 
 
 
 

 

ادامه خبر

سامانه پیامکی دانشگاه

سامانه پیامکی دانشگاه قابا توجه تمامی دانشجویان گرامی ، جهت دریافت اخبار و اطلاعیه های دانشگاه،برنامه ها و تغییرات کلاسی و... سریعا نام و نام خانوادگی خود را به همراه رشته تحصیلی خود بصورت تصویر ذیل به سامانه پیامکی دانشگاه به شماره 30004866003593 ارسال نمایید تا اطلاعات شما در سامانه بصورت خودکار ذخیره گردد.
 

 

شماره سامانه : 30004866003593

شماره سامانه را با نام " دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز" در تلفن خود ذخیره نمایید.

به هم کلاسی و هم رشته های خود اطلاع رسانی نمایید.

ادامه خبر