اطلاعیه امور مالی

اطلاعیه امور مالیتمامی دانشجویان بدهکار حداکثر تا 1394/10/03 مهلت دارند نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نمایند تا قادر به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 94-95 باشند، لذا عواقب عدم پرداخت بدهی برعهده ی شخص دانشجو می باشد.
 
تذکر 1 : تاریخ فوق به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عواقب ناشی برعهده ی شخص دانشجو می باشد.
 
 
تذکر 2  : دانشجویان بدهکار مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در امتحانات نمی باشند .
ادامه خبر

بازدید اقای دکتر کمری معاونت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی و مهندس علی نژاد

بازدید اقای دکتر کمری معاونت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی و مهندس علی نژادبازدید جناب آقای دکتر کمری معاونت محترم موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور و مهندس علی نژاد از مرکز علمی کاربردی شهرداری سرباز...
 
جهت مشاهده تمامی تصاویر به ادامه مطلب رجوع شود.
ادامه خبر

مراسم بزرگداشت روز دانشجو

مراسم بزرگداشت روز دانشجو تصاویری منتخب از گرامیداشت روز دانشجو با حضور مشاور استاندار سیستان و بلوچستان ،مسولین محلی، دانشجویان، اساتید  و کارکنان مرکز علمی کاربردی شهرداری سرباز
 
 
 
جهت مشاهده تمامی تصاویر به ادامه مطلب مراجعه گردد.
ادامه خبر

تبریک روز دانشجو

16تبریک روز دانشجو آذر، روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ دانشجویان، این قشر عظیم و سرنوشت ساز را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران بزرگ تلاش کرده اند. چرا که این قشر تاثیرگذار در فرهنگ و کارآمدی همه جانبه‌ یک ملت، نه در یک روز از تقویم که در لحظه لحظه‌ حیات جامعه، حضوری ملموس و مؤثر دارند.دانشجو به عنوان دیده‌بان همیشه بیدار جامعه، با آگاهی از این رسالت بزرگ، همواره اتفاقات پیرامون خود را سنجیده و ریزبینانه رصد می‌کند و با ترازوی نقدی که مبتنی بر اعتدال است فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی جامعه را برای دیگران باز می نماید.
اگرچه از شهادت دانشجویان شهید مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا سال ها می گذرد اما هنوز طراوت آرمان خواهی، نقد و پرسشگري بر فضای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی حاکم است. بدون شك، لازمه نقد و پرسشگري، صيانت از آزادی بیان، حمایت از آزاداندیشی و فراهم آوردن زمينه هاي مشاركت فرهیختگان در تغییرات و اصلاحات ساختاری مجموعه آموزش عالی است.
اينجانب 16 آذر ماه روز دانشجو را به عنوان نماد آزادگي و استكبار ستيزي دانشجوي مسلمان به تمام دانشجویان فهیم عرصه علم و عمل و ایمان تبریک عرض می كنم و به عنوان خدمتگزار مرکز علمی کاربردی شهرداری سرباز، توفیقات روزافزون دانشجویان عزیز را در همه امور فردی و اجتماعی بویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی واجتماعی از خداوند متعال خواستارم.
 
با احترام - ناصری نژاد
ادامه خبر