قوانین آموزشی دانشگاه

قوانین آموزشی دانشگاهدانشجویان گرامی جهت مطالعه قوانین آموزشی دانشگاه از طریق زیر منوی " قوانین آموزشی " از منوی " حوزه دانشجویی " اقدام نمایند. مطالعه با دقت قوانین آموزشی جهت آشنایی با ضوابط و قوانین آموزشی به کلیه دانشجویان گرامی پیشنهاد می گردد.
 
ادامه خبر

حضور سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز در مزار شهدا و دیداربا خانواده محترم شهید جنگی زهی و حضور در نماز جمعه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از خدمات صادقانه دولت

حضور سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز در مزار شهدا و دیداربا خانواده محترم شهید جنگی زهی و حضور در نماز جمعه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از خدمات صادقانه دولتسرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سرباز روز جمعه با جمعی از معتمدین و دانشگاهیان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ضمن دیدار با خانواده محترم شهید مولوی جنگی زهی و ریشسفیدان و معتمدین حاجی آباد در نماز جمعه روستای حاجی آباد از توابع بخش سرباز شرکت کردند.
آقای ناصری نژاد به دستاوردهای بزرگ دولتمردان خصوصا دستاورد اخیر یعنی توافق هسته ای بعنوان یادگار فراموش نشدنی اشاره کردند و افزودند ملت و دولت ایران اسلامی ثابت کردند که سرنوشت این ملت بدست خود ملت تغییر خواهد کرد نه اراده اجانب،وی از تلاشهای بی وقفه فرماندار معزز شهرستان و بخشدار محترم بخش سرباز و همه مدیران تقدیر و تشکر کردند و خدماتشان را خالصانه خواندند. ایشان در بخش دیگری از سخنان خویش امنیت را مقدمه توسعه همه جانبه دانستند و از معتمدین،روحانیون،دانشگاهیان و عموم مردم برای استقرار امنیت دعوت کردند. آقای ناصری نژاد به جایگاه رفیع و والای علم بعنوان سرمایه ای جاویدان اشاره کردند و از مردم خواستند مشوق فرزندان خود برای تحصیل علم باشند... .
 
سایر تصاویر در ادامه مطلب
ادامه خبر

تبریک به مناسبت هفته دولت

تبریک به مناسبت هفته دولت هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. این هفته مبارک بر همه دولت مردانى که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند، خجسته و فرخنده باد.
ادامه خبر